Укр
Рус







Код товару: AR_3005538
Boreas E2-410 — кулер від компанії Gamdias. Його основне призначення — охолоджувати процесор ПК. Виріб оснащений алюмінієвим радіатором, який допомагає швидше охолодити ЦП, та чотирма модернізованими мідними тепловими трубками та ребрами.
Вентилятор має широкі лопаті, які здатні захопити велику кількість повітря. За одну хвилину виріб виконує до 1800 обертів, при цьому працює практично безшумно. Підключається пристрій за допомогою конектора 4 Pin.
Кулер Boreas E2-410 розроблений з урахуванням потреб геймерів та ентузіастів і пропонує оптимальне поєднання охолодження та продуктивності.
| Сокет | 1156, 1851, 1200, 1700, 1151, AM5, AM4, 1155, 1150, 1151, AM4, 2066, 1200, 1700, AM5, 2011-3, 2011 |
| Для процесорів | INTEL, AMD |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Підсвічування | немає |
| Максимальний TDP | 130 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 155 |
| Додатково | 4 теплові трубки |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Колір | чорний |
| Максимальна частота обертів | 1800 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 72.94 CFM |
| Рівень шуму | 32 dB |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розмір (загальний) | 155 х 120 х 73 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 2.63 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | так |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
905 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00