Укр
Рус












Код товару: AR_3005581
сокет - AM4, AM5, 1200, 1366, 1700, 1851, 2011, матеріал радіатора - алюміній, діаметр вентиляторів - 120 мм, рівень шуму - 30 dB, Підсвічування - RGB
| Сокет | AM5, AM4, 1155, 1150, 1152, 2011, 1366, 1156, 1851, 1200, 1700, 1151 |
| Для процесорів | INTEL, AMD |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Тип підшипників | гідравлічний |
| Підсвічування | RGB, ARGB |
| Максимальний TDP | 330 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 62.5 |
| Додатково | екран на помпі |
| Енергоспоживання вентиляторів | 2.16 Вт |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Колір | чорний |
| Максимальна частота обертів | 2200 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 66.89 CFM |
| Рівень шуму | 30 dB, 32.1 dB |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM, 4-pin (помпа), 3-pin ARGB |
| Розмір (загальний) | 397 х 120 х 27 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Розміри радіаторів | 120 x 397 x 27 мм |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 40000 год |
| Струм споживання вентиляторами | 0.18 А |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 2.62 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | так |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 345 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00