Укр
Рус












Код товару: AR_3005528
Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - FM4, AM5, 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, 1851, матеріал радіатора - алюміній + мідь, діаметр вентиляторів - 120 мм, Максимальна частота обертів - 2000 об/хв, Тип підшипників - гідродинамічний (FDB Bearing), рівень шуму - 29.8 dB, роз'єми живлення - 4-pin PWM, Підсвічування - немає, 4 теплові трубки
| Сокет | 1700, 1151, AM5, 1155, 1150, 1151, 1200, 1700, AM5, 1156, FM4, 1851, 1200 |
| Для процесорів | INTEL, AMD |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Підсвічування | немає |
| Максимальний TDP | 230 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 152 |
| Вага | 900 г |
| Додатково | 4 теплові трубки |
| Енергоспоживання вентиляторів | 3 Вт |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Колір | чорний |
| Максимальна частота обертів | 2000 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 78.25 CFM |
| Рівень шуму | 29.8 dB |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розмір (загальний) | 120 x 98 x 152 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Струм споживання вентиляторами | 0.25 А |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 2.68 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | так |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 296 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00