Укр
Рус












Код товару: AR_3005548
Кулер для процесора від компанії ID-COOLING. Його основне призначення — охолоджувати процесор ПК. Виріб оснащений алюмінієвим радіатором. Вентилятор має широкі лопаті, які здатні захопити велику кількість повітря. За одну хвилину виріб виконує 2200 обертів. Тип підшипника — гідродинамічний.
Невелика конфігурація забезпечує ідеальну сумісність, зберігаючи вашу систему холодною. Спеціально розроблені алюмінієві ребра у формі хвиль отримали більшу площу розсіювання тепла. Виріб чорного кольору зробить зовнішній вигляд корпусу вашого ПК елегантним та стильним.
| Сокет | 1155, 1150, 1156, 1200, 1700, 1151, AM5, AM4 |
| Для процесорів | INTEL, AMD |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Діаметр вентиляторів | 80 мм |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Підсвічування | немає |
| Максимальний TDP | 95 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 155 |
| Вага | 290 г |
| Додатково | 2 теплові трубки |
| Енергоспоживання вентиляторів | 2.4 Вт |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Колір | чорний, нержавіюча сталь |
| Максимальна частота обертів | 2200 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 28.7 CFM |
| Рівень шуму | 28.75 дБ |
| Роз'єми живлення | 3-pin |
| Розмір (загальний) | 155 х 116 х 65 мм |
| Розміри вентиляторів | 80 х 80 х 25 мм |
| Струм споживання вентиляторами | 0.20 А |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 1.88 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | так |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
497 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00