Укр
Рус












Код товару: AR_3005553
Кулер для процесора від надійного виробника ID-Cooling призначений для охолодження процесора персонального комп'ютера. Верхня кришка SE-902-SD, пофарбована в чорний колір, забезпечує елегантний зовнішній вигляд корпусу вашого ПК. А тонкий дизайн гарантуватиме найвищий ступінь сумісності.
Кулер оснащений 92-міліметровим вентилятором, який забезпечує потужний потік повітря для максимального охолодження. Алюмінієві ребра з 2 тепловими трубками прямого контакту забезпечують відмінне розсіювання тепла. А спеціальна конструкція смуг на ребрах охолодження забезпечує кращу тепловіддачу під час роботи.
| Сокет | 1155, 1150, 1156, 1851, 1200, 1700, 1151, AM5, AM4 |
| Для процесорів | INTEL, AMD |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Підсвічування | немає |
| Максимальний TDP | 95 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 120 |
| Вага | 370 г |
| Додатково | 2 теплові трубки |
| Енергоспоживання вентиляторів | 2.4 Вт |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Колір | чорний |
| Максимальна частота обертів | 2000 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 37.44 CFM |
| Рівень шуму | 23.1 dB |
| Роз'єми живлення | 3-pin |
| Розмір (загальний) | 120 x 90 x 70 мм |
| Розміри вентиляторів | 92 x 92 x 25 мм |
| Струм споживання вентиляторами | 0.20 А |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 1.88 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | так |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
624 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00