Укр
Рус











Код товару: AR_3005580
Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - AM4, AM5, 1150, 1151, 1155, 1200, 1700, 1851, матеріал радіатора - алюміній, діаметр вентиляторів - 120 мм, рівень шуму - 32.9 dB, роз'єми живлення - 4-pin PWM, Підсвічування - немає
| Сокет | 1155, 1150, 1851, 1200, 1700, 1151, AM5, AM4 |
| Для процесорів | INTEL, AMD |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Підсвічування | немає |
| Максимальний TDP | 280 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 160 |
| Вага | 1380 г |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Колір | білий |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Рівень шуму | 32.9 dB |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розміри вентиляторів | 120 x 120 x 25 мм |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 131 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00