Укр
Рус



Код товару: AR_3005512
Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - 1151, AM4, 1150, 1155, 1200, 1700, AM5, 1156, 1851, матеріал радіатора - алюміній + мідь, діаметр вентиляторів - 120 мм, Максимальна частота обертів - 1850 об/хв, Тип підшипників - гідродинамічний (FDB Bearing), рівень шуму - 23.9 dBA, роз'єми живлення - 4-pin PWM, Підсвічування - немає, 6 теплових труб
| Сокет | 1151, AM5, AM4, 1155, 1150, 1151, AM4, 1200, 1700, AM5, 1156, 1851, 1200, 1700 |
| Для процесорів | INTEL, AMD |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Підсвічування | немає |
| Максимальний TDP | 100 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 77 |
| Вага | 520 г |
| Додатково | 6 теплових труб |
| Енергоспоживання вентиляторів | 1.56 Вт |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертів | 1850 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Рівень шуму | 23.9 dBA |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розмір (загальний) | 131 x 128 x 77 мм |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 150000 год |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | так |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 780 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00