Укр
Рус









Код товару: AR_3005515
PCCooler R200 — надійне рішення для охолодження процесора. Завдяки передовим технологіям та високоякісним матеріалам цей кулер забезпечує ефективне розсіювання тепла та збереження оптимальної температури процесора під час роботи.
Він підтримує широкий спектр роз'ємів для процесорів, включаючи LGA 115X, 1200, 1700, 18XX, AM4 і AM5, що робить його сумісним з багатьма популярними процесорами Intel і AMD. Ви можете використовувати цей кулер для різних платформ і насолоджуватися оптимальним охолодженням.
Оснащений 92-міліметровим вентилятором з гідродинамічним підшипником. Кулер має низький рівень шуму, що забезпечує тиху роботу комп'ютера. Це особливо важливо для тих, хто цінує тишу під час роботи або геймінгу і не хоче відволікатися від роботи або розваг через шум вентилятора.
| Сокет | 1200, 1700, 1151, AM5, AM4, 1155, 1150, 1151, AM4, 1200, 1700, AM5, 1156, 1851 |
| Для процесорів | INTEL, AMD |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| Тип підшипників | гідравлічний |
| Підсвічування | немає |
| Максимальний TDP | 110 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 133 |
| Вага | 520 г |
| Додатково | 2 теплові трубки |
| Енергоспоживання вентиляторів | 1.44 Вт |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Колір | сірий, чорний |
| Максимальна частота обертів | 2200 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 40.94 CFM |
| Рівень шуму | 23.9 dBA |
| Роз'єми живлення | 3-pin |
| Розмір (загальний) | 133 х 95 х 88 мм |
| Розміри вентиляторів | 92 x 92 x 25 мм |
| Струм споживання вентиляторами | 0.12 А |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 2.16 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | так |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
625 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00