Укр
Рус



Код товару: AR_3004327
Гладка поверхня
Ігровий килимок має гладку й рівну текстуру, що дає змогу миші ковзати з високою точністю.
Легкість рухів
Виготовлений із м'якого податливого матеріалу килимок легко скрутити та взяти із собою. Гладка поверхня забезпечує відстеження миші з оптимальною точністю.
| Розмір (ширина) | середній (300-400 мм) |
| Товщина | 2 мм |
| Матеріал | тканина |
| Тип поверхні | speed |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Додатково | нековзна основа |
| Розміри | 350 х 280 х 2 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
400 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00