Укр
Рус




Код товару: AR_3004340
Bloody BP-45 — стильний ігровий килимок збільшеного розміру. Виготовлено його із якісного текстильного матеріалу та доповнено гумовою основою, що забезпечуватиме міцну фіксацію килимка на столі, навіть під час захопливих ігрових баталій. Килимок, завдяки спеціальному переплетенню волокон, забезпечує ідеальну ковзкість мишки та високу точність позиціонування курсора. Прошиті краї гарантують високу зносостійкість та довговічність служби килимка.
Килимок дуже легко чиститься та швидко сохне. Достатньо протерти його вологою тканиною або серветкою.
| Розмір (ширина) | великий (400-500 мм) |
| Товщина | 3 мм |
| Матеріал | гума, тканина |
| Особливості | ігрові |
| Колір | різнокольоровий |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри | 450 x 430 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
643 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00