Укр
Рус





Код товару: AR_3004348
Ігрова поверхня для геймінгу GamePro Headshot MP068C M з простроченими краями для підвищення довговічності та комфорту.
Поверхня виготовлена зі щільної тканини з гладкою на дотик і зручною для зап'ястка, але чітко помітною для оптичних датчиків мишей текстурою.
Підкладка з прогумованого матеріалу надійно утримує ігрову поверхню нерухомою на будь-якій поверхні.
Оптимальний розмір поверхні дає змогу згортати для зручності під час транспортування.
| Розмір (ширина) | середній (300-400 мм) |
| Товщина | 3 мм |
| Матеріал | гума, тканина |
| Тип поверхні | control |
| Колір | різнокольоровий |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри | 310 х 240 х 3 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
258 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00