Укр
Рус








Код товару: AR_3004415
Ігровий килимок для миші від GamePro — це ідеальний вибір для тих, хто прагне максимального комфорту та точності в кожному русі. Прорезинена зворотна сторона килимка гарантує надійну фіксацію на столі, запобігаючи будь-якому небажаному ковзанню. Це дозволяє зосередитися на грі без відволікань і стабільно контролювати кожен рух вашої миші. Матеріал мутиспандекс забезпечує неймовірно гладку поверхню, що дозволяє миші ковзати з легкою швидкістю і точністю. Комбінація типу покриття Speed/Control дарує ідеальне поєднання швидкості та контролю, що робить цей килимок підходящим для будь-якого стилю гри — від швидкісних шутерів до стратегій в реальному часі. Плюс до всього, цей матеріал легко очищається, тож ваш килимок завжди виглядатиме як новий. Обирайте ігровий килимок від GamePro і відчуйте різницю у вашій грі. Нехай кожен ваш рух буде точним, а кожна перемога — здобутою з легкістю!
| Розмір (ширина) | середній (300-400 мм) |
| Товщина | 3 мм |
| Матеріал | мультиспандекс + гума |
| Тип поверхні | speed, control |
| Особливості | ігрові |
| Колір | рожевий |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри | 310 x 240 х 3 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
331 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00