Укр
Рус

Код товару: AR_3004406
Килимок Gembird MP-GEL має гладку тканинну поверхню, яка приємна на дотик і дуже зручна для зап'ястка — це особливо важливо для найзатятіших геймерів, графічних дизайнерів та інших користувачів, які проводять дуже багато часу за комп'ютером.
Особливості
| Розмір (ширина) | середній (300-400 мм) |
| Товщина | 3 мм |
| Матеріал | гума, тканина |
| Особливості | з подушкою під зап'ястя |
| Колір | сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатково | прогумована основа, заокруглені краї |
| Розміри | 240 х 220 мм |
| Гарантія | 1 місяць |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
328 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00