Укр
Рус





Код товару: AR_3004351
Hator Tonn Evo Limited Edition
Навіть у самий похмурий день тільки погляд на Tonn Limited Edition змусить вас посміхнутися.
Устаткуйте своє робоче місце генератором гарного настрою!
Оптимально підібрана текстура поверхні надає найкращий баланс між швидкістю переміщення мишки та точністю контролю курсору.
Прошитий край поверхні – гарантія безпроблемної експлуатації протягом тривалого часу.
Основа виконана у фірмовому яскраво-жовтому кольорі.
Завдяки прогумованому матеріалу та ефективній текстурі, воно забезпечує надійне зчеплення з поверхнею столу.
| Розмір (ширина) | маленький (до 300 мм) |
| Товщина | 3 мм |
| Матеріал | тканина, каучук |
| Тип поверхні | speed, control |
| Колір | різнокольоровий |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри | 290 x 240 x 3 мм |
| Гарантія | 6 місяців |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
414 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00