Укр
Рус

Код товару: AR_3004332
Ігрові поверхні Tonn Evo — справжня еволюція у дії! Зберігши фірмовий стиль, оновлені поверхні стали ще стильнішими та практичнішими. Модель представлена у чотирьох варіантах розміру — для будь-яких габаритів робочої зони. Оптимально підібрана текстура поверхні надає найкращий баланс між швидкістю переміщення мишки та точністю контролю курсору.
Прошитий край поверхні — гарантія безпроблемної експлуатації протягом тривалого часу. Основа виконана у фірмовому яскраво-жовтому кольорі. Завдяки прогумованому матеріалу та ефективній текстурі воно забезпечує надійне зчеплення з поверхнею столу.
| Розмір (ширина) | величезний (від 500 мм) |
| Товщина | 5 мм |
| Матеріал | тканина, каучук |
| Тип поверхні | speed |
| Особливості | ігрові |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри | 420 x 900 мм |
| Гарантія | 1 місяць |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 439 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00