Укр
Рус





Код товару: AR_3004350
Tonn Mobile – ідеальне рішення для спільного використання з мобільними пристроями: його міцна основа забезпечує стабільність на будь-якій поверхні, а компактні розміри дозволяють зберігати килимок безпосередньо разом із ноутбуком.
Оптимізований матеріал поверхні значно підвищує точність відстеження руху миші, забезпечуючи бездоганну взаємодію.
Універсальний дизайн коврика робить його зручним для транспортування, а натуральна гумова основа надійно утримує поверхню на столі.
Tonn Mobile – це не просто аксесуар, це виняткове поєднання стилю та функціональності для вашого мобільного життя.
| Розмір (ширина) | маленький (до 300 мм) |
| Товщина | 1 мм |
| Матеріал | гума, тканина |
| Тип поверхні | speed, control |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри | 270 х 215 х 1 мм |
| Гарантія | 6 місяців |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
307 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00