Укр
Рус

Код товару: AR_3004362
Razer Pro Glide XXL. Перемагайте на роботі
Підвищте свою продуктивність, зробивши робоче місце зручнішим за допомогою Razer Pro Glide XXL — м'якого килимка для миші, що підвищує точність керування мишею для виконання повсякденних завдань. Він зроблений із грубого та щільного шару піногуми, який одночасно довговічний та зручний у використанні.
Товстий і щільний шар піногуми для більшої зручності, довговічності й точнішого керування
Килимок завтовшки 3 мм забезпечує амортизацію для руки та слугує надійною основою для миші під час роботи, водночас досить міцний для тривалого використання.
Тканинна поверхня з мікротекстурою для швидкого і точного переміщення миші
Гладка поверхня килимка забезпечує швидкий та плавний рух миші під час роботи. Килимок оптимізований для будь-яких сенсорів миші, що гарантує точне зчитування рухів.
Нековзна основа, щоб килимок залишався на місці
Прогумована основа посилена спеціальною текстурою, що підвищує зчеплення, яка надійно фіксує килимок на столі, щоб він не зміщувався під час використання.
Розмір XXL для зручної роботи на столах будь-яких розмірів
Килимок збільшеної площі надає більше простору для миші, особливо на низьких значеннях чутливості.
| Розмір (ширина) | величезний (від 500 мм) |
| Товщина | 3 мм |
| Матеріал | тканина |
| Тип поверхні | control |
| Особливості | ігрові |
| Колір | сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатково | нековзна основа |
| Розміри | 940 х 410 x 3 мм |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 400 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00