Укр
Рус

Код товару: AR_3004395
Опис
Опис : Тканинний килимок MSI розміром 300*600 мм з боковою прошивкою, товщиною 2 мм, підтримкою RGB та в комплекті з пакетом.
Характеристики :
- Розмір: 300 * 600 мм
- Матеріал: тканина
- Бічна прошивка
- Товщина: 2 мм
- Підтримка RGB
- У комплекті з пакетом
| Розмір (ширина) | величезний (від 500 мм) |
| Товщина | 2 мм |
| Матеріал | тканина |
| Особливості | ігрові |
| Колір | різнокольоровий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатково | нековзна основа, легко очищається і не потребує складного догляду |
| Розміри | 600 х 300 мм |
| Гарантія | 1 місяць |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
273 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00