Лампа світлодіодна високопотужна Євросвітло 40 Вт 6400К (VIS-40-E40/E27) - фото 1
Лампа світлодіодна високопотужна Євросвітло 40 Вт 6400К (VIS-40-E40/E27)
Код товару: MD_792190
Про товар
Характеристики
Країна-виробник
Китай
Тип цоколя
E40
Форма колби
Циліндрична
Кількість ламп в упаковці
1 шт
Потужність
40 Вт
Температура світіння
6400 К
Світловий потік
4000 ЛМ
Еквівалент потужності лампи розжарювання
200 Вт
Напруга
150 - 300 В
SMART-управління
Немає
Особливості
Енергозберігаючі
Гарантія
12 місяців
Всі характеристики
Продавець
У цього товару ще немає відгуків.
Даруємо 10 балобонусів за інформативний відгук та підтверджену покупку
В наявності
-15%