Укр
Рус

Код товару: AR_3017232
Світлодіодна лампа EUROLAMP LED Лампа з акумулятором А70 12W E27 4500K є універсальним освітлювальним приладом. Призначена як для основного освітлення, так і для організації автономного освітлення в житлових і побутових приміщеннях в період віялового/аварійного відключення електрики.
Також може використовуватися як автономне джерело світла у підсобних приміщеннях, фермерських господарствах, кемпінгах, дачних спорудах. Для зручності експлуатації в даних умовах, у комплекті з лампою додається цоколь з кнопкою та гачком, що дозволить легко розмістити лампу у необхідному місці.
Крім цього, цей світильник можна використовувати як звичайний ручний ліхтарик. Вкрутивши лампу в патрон, вона може служити для індивідуального використання у темний час доби або в приміщеннях без освітлення.
Особливості роботи та переваги:
| Тип лампи | світлодіодні (LED) |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність | 12 Вт |
| Світловий потік | 980 Лм |
| Колірна температура | 4500 К |
| Напруга | 220-240 В |
| Форм-фактор | груша |
| Особливості | енергоефективність 80% (A +) |
| Висота | 130 мм |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Акумулятор | відсутній |
| Діаметр | 70 мм |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 100 Вт |
| Колір колби | матовий |
| Кут розсіювання | 300 ° |
| Термін служби | 40 000 годин |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
393 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00