Укр
Рус

Код товару: AR_3017193
Світлодіодна лампа Eurolamp філамент (filament) G95 12W E27 4000K (deco) LED-G95-12274(Amber)
Eurolamp LED лампа філамент G95 12W E27 4000K (deco). Світлодіодна лампа філамент економить до 90% електроенергії. Чудова заміна традиційного освітлення. Не містить ртуті, безпечна для дітей та дорослих. Використовувати у приміщенні!
Світлодіодна лампа Eurolamp філамент LED-G95-12274(Amber) стане чудовим елементом освітлення та декору в спальні, вітальні, в офісі або магазині.
Лампа має потужність 12 Вт і світловий потік 1500 люмен, а колірна температура становить 4000К, що забезпечує приємне нейтральне освітлення. Також вона має індекс кольоропередачі Ra - 80 та кут розсіювання світла 200 градусів.
Лампа має тип цоколя E27 та призначена для використання у приміщенні. Виготовлена зі скла, має прозору конструкцію та розміри 139 мм висотою та 95 мм діаметром. Робоча температура лампи становить -20 до +40 градусів.
| Тип лампи | світлодіодні (LED) |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність | 12 Вт |
| Світловий потік | 1500 Лм |
| Колірна температура | 4000 К |
| Напруга | 220 В |
| Форм-фактор | куля |
| Довжина | 139 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Акумулятор | відсутній |
| Діаметр | 95 мм |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 100 Вт |
| Колір колби | прозорий |
| Кут розсіювання | 200° |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
367 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00