Укр
Рус

Код товару: AR_3017241
Світлодіодна лампа Eurolamp T8 9W G13 4000K з одностороннім підключенням (LED-T8-9W/4000(OS))
LED Т8 9Вт 4000К - серія високоякісних світлодіодних ламп, корпус яких повністю виконаний з матового скла. Усередині скляної колби розташовується плата зі над'яскравих світлодіодів smd2835 і надійний драйвер.Лампа не перегрівається навіть при тривалому режимі безперервної роботи. На відміну від аналогічних ламп з алюмінієвим корпусом, LED Т8 має більш широкий кут освітлення.
Переваги світлодіодних ламп Eurolamp
Характеристики
| Тип лампи | світлодіодні (LED) |
| Тип цоколя | G13 |
| Потужність | 9 Вт |
| Світловий потік | 800 Лм |
| Колірна температура | 4000 К |
| Напруга | 220-240 В |
| Форм-фактор | лінійний |
| Особливості | енергоефективність 90% (A +) |
| Довжина | 600 мм |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Акумулятор | відсутній |
| Діаметр | 30 мм |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 18 Вт |
| Колір колби | матовий |
| Кут розсіювання | 240 ° |
| Термін служби | 50 000 годин |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
196 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00