Укр
Рус

Код товару: AR_3017265
Світлодіодна лампа OSRAM SCLA100 - це сучасне рішення для створення якісного освітлення у вашому домі. Завдяки класичній формі "груші" та матовій колбі, ця лампа поєднує у собі вінтажний стиль та новітні LED-технології.
Вона забезпечує світло з температурою 4000К.
Лампа миттєво вмикається на повну яскравість і має потужність 13 Вт, що еквівалентно 100 Вт традиційної лампи розжарювання. При цьому світловий потік у 1521 лм гарантує достатній рівень освітлення для будь-якого приміщення. Високий індекс передачі кольору (Ra >80) забезпечує природне та комфортне сприйняття кольорів.
Кут розсіювання світла до 200° дозволяє рівномірно освітлювати простір, а тривалий термін служби до 15000 годин забезпечує надійну та довготривалу роботу.
Переваги продукту:
Сфери застосування
| Тип лампи | світлодіодні (LED) |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність | 13 Вт |
| Світловий потік | 1521 Лм |
| Колірна температура | 4000 К |
| Напруга | 220-240 В |
| Форм-фактор | груша |
| Особливості | енергоефективність 80% (A +) |
| Довжина | 118 мм |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Акумулятор | відсутній |
| Діаметр | 60 мм |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 100 Вт |
| Колір колби | опаловий |
| Кут розсіювання | 200° |
| Термін служби | 15 000 годин |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
194 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00