Укр
Рус

Код товару: AR_3017268
Тип лампи - світлодіодні (LED), тип цоколя - GU10, Потужність - 4.5 Вт, колірна температура - 3000 К, 220-240 В, Висота - 51 мм
| Тип лампи | світлодіодні (LED) |
| Тип цоколя | GU10 |
| Потужність | 4.5 Вт |
| Світловий потік | 350 Лм |
| Колірна температура | 3000 К |
| Напруга | 220-240 В |
| Форм-фактор | точка (фара) |
| Висота | 51 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Акумулятор | відсутній |
| Діаметр | 51 мм |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 50 Вт |
| Термін служби | 25 000 годин |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
254 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00