Укр
Рус

Код товару: AR_3017170
LED ЛАМПА VIDEX FILAMENT G95FAD 7W E27 2200K 220V БРОНЗА ДІММІРУЕМАЯпредставляет собою вдале поєднання стилю, неординарності, простоти і шарму. Любителям «старовини» вона нагадає лампу Едісона. Хоча зовні відрізняється і формою, і розміром.
LED лампа представлена в формі великої кулі, що дозволяє її використовувати у створенні «люстр своїми руками» і прекрасно відобразити фантазії «майстра». Вона відмінно виглядає як одне джерело освітлення, так і в «композиції». Всередині лампи знаходиться не нитка розжарення, а розташовані світлодіодні елементи. Ці елементи дозволяють економічно витрачати електроенергію. Цоколь лампи металевий, корпус - скляний. А бронзове напилення на корпусі лампи надає «тепло», навіть якщо LED лампа не підключена і не витрачає електроенергію.
| Тип лампи | світлодіодні (LED) |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність | 7 Вт |
| Світловий потік | 700 Лм |
| Колірна температура | 2200 К |
| Напруга | 220 В |
| Форм-фактор | куля |
| Висота | 136 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Акумулятор | відсутній |
| Діаметр | 95 мм |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 60 Вт |
| Колір колби | золотий |
| Кут розсіювання | 360° |
| Термін служби | 40 000 годин |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
306 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00