Лампочка Євросвітло 100Вт 6400К (VIS-100-E40) (40894100Вт 6400К (VIS-100-E40)) - фото 1
Лампочка Євросвітло 100Вт 6400К (VIS-100-E40) (40894100Вт 6400К (VIS-100-E40))
Код товару: AR_3017222
Про товар
Тип лампи - світлодіодні (LED), тип цоколя - E40, Потужність - 100 Вт, колірна температура - 6400 К, 220-240 В, Особливості - енергоефективність 80% (A +), Висота - 265 мм
Тип ламписвітлодіодні (LED)
Тип цоколяE40
Потужність100 Вт
Світловий потік10000 Лм
Колірна температура6400 К
Форм-факторгруша
Особливостіенергоефективність 80% (A +)
Висота265 мм
Кількість в упаковці, шт1
Країна виробникКитай
Акумуляторвідсутній
Діаметр138 мм
Еквівалент потужності лампи розжарювання1000 Вт