Укр
Рус

Код товару: AR_3017659
Електропила ланцюгова Gärtner CSE-2645 – це інструмент, обладнаний електродвигуном потужністю 2600 Вт, що забезпечує достатню продуктивність для різки деревини різної твердості та товщини.
Gärtner CSE-2645 має ергономічний дизайн та обладнана системою безпеки, яка включає в себе захисний кожух та автоматичне гальмування ланцюга для безпечної та комфортної експлуатації.
Ця модель використовує ланцюгову пилку з гострими та міцними ланцюжками, що полегшує різку деревини. Ланцюг зазвичай має спеціальні зубці для ефективного різання. Довжина шини становить 45 см (18 дюймів), що дозволяє різати досить великі дерева та балки. Заміна ланцюга і шини, а також регулювання натягу ланцюга можуть бути виконані досить легко.
Електропила Gärtner CSE-2645 призначена для використання в домашніх умовах та вирішення не важких професійних завдань з розрізання деревини для будівництва, ремонту, тощо.
Особливості:
| Тип | електропила |
| Призначення | побутовий |
| Вид | класична |
| Розташування двигуна | бокове |
| Максимальна потужність двигуна | 2600 Вт |
| Довжина пильної шини | 440 мм |
| Функції | плавний пуск, автоматичне змащення ланцюга, гальмо ланцюга, блокування кнопки увімкнення, масло покажчик, безключова натяжка ланцюга, металевий зубчастий упор |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.6 кг |
| Кількість ланок | 63 шт |
| Крок ланцюга | 3/8 дюйма |
| Об'єм масляного бака | 0.13 л |
| Рівень звукового тиску | 92 дБ |
| Швидкість обертання ланцюга | 15.8 м/сек |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 138 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00