Укр
Рус

Код товару: AR_3017655
Особливості SBC2012BS-EV
✔ SEQUOIA Connecta Series - єдина акумуляторна система садової техніки Sequoia.
✔ SEQUOIA SBC2012BS - акумуляторна пилка з ідеальним співвідношенням розміру, потужності та ваги, яка працює від однієї 20В акумуляторної батареї.
✔ Безщітковий двигун - покращує ефективність роботи, мінімізує технічне обслуговування та продовжує термін служби пристрою.
✔ SDS-система безключового натягу ланцюга – допомагає без зусиль виконати регулювання натягу ланцюга, без допомоги будь-яких додаткових інструментів.
✔ Ергономічний дизайн - забезпечує більш комфорту та ефективну роботу.
✔ Аварійне гальмо ланцюга - додатковий захід безпеки при екстрених випадках.
✔ Fast Charge – швидка зарядка акумуляторної батареї.
| Тип | акумуляторна |
| Призначення | побутовий |
| Вид | класична |
| Розташування двигуна | пряме |
| Довжина пильної шини | 300 мм |
| Функції | плавний пуск, гальмо ланцюга, система SDS, масло покажчик, безключова натяжка ланцюга, бічне натягування ланцюга |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.2 кг |
| Крок ланцюга | 3/8 дюйма |
| Об'єм масляного бака | 0.2 л |
| Розмір | 450 х 245 х 220 мм |
| Швидкість обертання ланцюга | 15 м/сек, 6 м/сек |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 001 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00