Укр
Рус

Код товару: AR_3024380
Налобний світлодіодний ліхтарик H035C VIDEX 410Lm 5000K призначений для індивідуального використання в темний час доби або в приміщеннях без освітлення. Основними показниками є герметичність, надійний корпус, дальність світла. Дозволяє обрати необхідний режим роботи. Максимальна яскравість 410Lm. Регульований кут нахилу кріплення дозволяє обрати зручний кут освітлення.
Використовується налобний ремінь для ліхтаря із зносостійкого матеріалу, м'якого за текстурою, що забезпечує зручне користування.
Ліхтарем можна керувати за допомогою сенсорного датчика. Кнопка сенсора допомагає увімкнути ліхтар та контролювати його режими жестами рук. Довготривале натискання кнопки сенсора відображає заряд ліхтаря. Короткочасне натискання функціональної кнопки дає можливість перемикати режими роботи. Режими змінюються протягом 3х сек. в іншому випадку ліхтар вимикається.
Режим роботи ліхтаря:
Рівень заряду ліхтаря:
- при повному заряді – всі 4 індикатори світяться синім кольором.
Доступне заряджання за допомогою micro USB.
Відмінно захищений і адаптований під використання в складних та екстремальних умовах. Без проблем витримує механічні навантаження, падіння з висоти. Може падати з висоти 1м. і при цьому не пошкодиться. Має повний захист від пилу, сильного дощу та бризок. Стандарт захисту – IP65. Пов’язка виготовлена з тонкого та повітропроникного матеріалу з силіконовим кріпленням для ліхтаря.
Відмінний, сучасний, високоефективний ліхтар буде прекрасним супутником під час активного відпочинку. Зручний в застосуванні.
| Тип | налобний, портативний |
| Джерело світла | CREE XTE 5W + COB |
| Джерело енергії | акумулятор |
| Дальність світлового потоку | 86 м |
| Яскравість | 410 люмен |
| Захист | вологонепроникний, ударостійкий |
| Спосіб заряджання | USB Type-C |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Безперервна робота | 7 г |
| Відбивач | гладкий |
| Вага | 108 г |
| Витримує падіння з висоти до | 1 м |
| Довжина | 70 мм |
| Елементи живлення | оригінальний |
| Живлення сінк | освітлення акб |
| Кількість режимів яскравості | 7 |
| Клас захисту | IP65 |
| Матеріал корпуса | полікарбонат, поліамід |
| Особливості | індикатор низького заряду, зарядка через USB, кріплення на голову |
| Режими | чергове миготіння, максимальний, стробоскоп, мінімальний, червоний максимальний, COB, COB+High |
| Ширина | 46 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
974 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00