Укр
Рус

Налобний світлодіодний ліхтарик VIDEX VLF-H075C 5000K призначений для індивідуального використання у темний час доби або у приміщеннях без освітлення. Розроблений спеціально для активного відпочинку, кемпінгу і для занять такими видами спорту, як біг, трейловий біг, походи. Максимальна яскравість – 550Lm. Регульований кут нахилу кріплення дозволяє вибрати зручний кут освітлення. Використовується налобний ремінь для ліхтаря із зносостійкого матеріалу, м'якого за текстурою, що забезпечує зручне користування.
Кнопка сенсора допомагає увімкнути ліхтар та контролювати його режими жестами рук. Тривале натискання кнопки сенсора відображає заряд ліхтаря. Короткочасне натискання функціональної кнопки дозволяє перемикати режими роботи.
Знімні акумулятори та можливість працювати з трьома елементами живлення типу ААА 1.5В (або акумулятор В12 1200мАч)
Режим роботи ліхтаря:
Рівень заряду ліхтаря:
Тривале затискання кнопки "Сенсор" у вимкненому стані – відображає поточний рівень заряду батареї.
Доступна підзарядка за допомогою USB-С.
Відмінно захищений та адаптований під використання у складних та екстремальних умовах. Без проблем витримує механічні навантаження, падіння з висоти до 1.5м. Має повний захист від пилу, сильного дощу та бризок. Стандарт захисту – IP65. Відмінний, сучасний, високоефективний ліхтар буде чудовим супутником під час активного відпочинку. Зручний у застосуванні.
| Тип | налобний |
| Джерело світла | CREE XPG3 5W + COB 3W |
| Джерело енергії | акумулятор, батарейки |
| Дальність світлового потоку | 130 м |
| Яскравість | 550 люмен |
| Захист | вологонепроникний, ударостійкий, пиловідштовхувальні |
| Спосіб заряджання | USB Type-C |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Безперервна робота | 9 г (в мінімальному режимі) |
| Вага | 60 г |
| Витримує падіння з висоти до | 1.5 м |
| Довжина | 60 мм |
| Елементи живлення | AAA, Li-Ion |
| Кількість встановлюваних елементів живлення | 3 |
| Кількість режимів яскравості | 7 |
| Клас захисту | IP65 |
| Матеріал корпуса | алюміній, поліамід |
| Особливості | індикатор низького рівня заряду батареї, USB кабель у комплекті, кріплення на голову |
| Режими | максимальний, червоні спалахи, мінімальний, COB, COB+High, COB Red Flash |
| Ширина | 45 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 322 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00