Укр
Рус

Код товару: AR_3024407
вага - 365 г
| Тип | ручний |
| Джерело світла | CREE XHP50.2 20W |
| Джерело енергії | акумулятор |
| Дальність світлового потоку | 500 м |
| Яскравість | 1500 люмен |
| Захист | ударостійкий, пиловідштовхувальні |
| Спосіб заряджання | micro USB |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Безперервна робота | 6 г |
| Вага | 365 г |
| Довжина | 165 мм |
| Елементи живлення | AAA, 18650, Li-Ion |
| Кількість встановлюваних елементів живлення | 3xAAA |
| Кількість режимів яскравості | 5 |
| Клас захисту | IP40 |
| Матеріал корпуса | метал, пластик |
| Особливості | ремінець на руку, адаптер для батарейок типу ААА |
| Режими | мінімальний, 100 %, Flash |
| Ширина | 35 мм |
| Гарантія | 6 місяців |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
414 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00