Укр
Рус

Код товару: AR_3014903
ASUS RT-AX57 (AX3000) – дводіапазонний маршрутизатор для розширення мережі Wi-Fi: стандарт Wi-Fi 6, безкоштовна система інформаційного захисту, функція Instant Guard, розширені інструменти батьківського контролю, функції VPN, сумісність з AiMesh, для ігор, стримінгу та розумного дому
BSS Coloring
Стандарт Wi-Fi 6 підтримує нову технологію під назвою BSS Coloring, яка покращує ефективність з’єднання Wi-Fi навіть у середовищі з великою кількістю клієнтів. Коли два близько розташовані маршрутизатори надсилають дані одним каналом, один із маршрутизаторів повинен чекати, поки канал звільниться. За допомогою BSS Coloring маршрутизатор Wi-Fi 6 ідентифікує свої дані унікальним тегом каналу («кольором»), який відрізняється від тегів сусідніх мереж. Тоді маршрутизатор Wi-Fi 6 може ігнорувати сигнали «іншого кольору» на робочому каналі та негайно надсилати дані.* Це значно скорочує час очікування маршрутизатора та підвищує ефективність мережі.
*Щоб користуватися перевагами цієї технології, потрібен клієнт, що підтримує BSS Coloring.
Підтримка нового протоколу безпеки WPA3
Ось уже понад десятиліття у ролі основної системи інформаційного захисту бездротових мереж Wi-Fi застосовується протокол WPA2, проте тепер йому на зміну приходить WPA3 – новий стандарт із новими функціями, який забезпечує ще більш зручні у використанні й надійні засоби шифрування, орієнтовані і на домашніх, і на корпоративних користувачів.
Щоб Інтернет був безпечніше
Система AiProtection Classic пропонує автоматичні оновлення протягом усього життєвого циклу пристрою. Вона може блокувати шкідливі вебсайти та виявляти заражені пристрої, гарантуючи вам спокій.
Захищене з’єднання
Безкоштовні громадські мережі Wi-Fi рідко бувають безпечними. Завдяки технології Instant Guard VPN ви можете безпечно користуватися загальнодоступною мережею Wi-Fi через свій маршрутизатор RT-AX57 з миттєвим налаштуванням захищеного каналу. Крім того, це абсолютно безкоштовно!
Гнучкість і масштабованість
Кожного разу, коли вам буде потрібно розширити покриття бездротової мережі або впровадити в ній нові функції, просто додайте ще один AiMesh-сумісний маршрутизатор.
Легкість налаштування
Завантажте останню версію програми ASUS Router. За допомогою зручного графічного інтерфейсу і чітких інструкцій ви зможете легко налаштувати RT-AX57 на свій розсуд.
| Режими роботи | точка доступу, Wi-Fi маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | a (до 54 Мбіт/с), b (до 11 Мбіт/с), g (до 54 Мбіт/с), n (до 300 Мбіт/с), ac (до 1.73 Гбіт/с), ax (5 ГГц, до 2.4 Гбіт/c), ax (2.4 ГГц, до 574 Мбіт/c) |
| Швидкість Wi-Fi | 2402 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | незнімні |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Підтримка VPN | так |
| Підтримка MESH | так |
| Країна виробник | Китай |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax |
| Вага | 374 г |
| Висота | 56 мм |
| Глибина | 134 мм |
| Захист інформації | WPA-PSK, WPA2-PSK, WPS, WPA3-PSK, WPA/WPA2-Enterprise |
| Кількість антен | 4 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Оперативна пам'ять | 256 мб |
| Особливості | Батьківський контроль, AiProtection Classic, Кнопки: WPS, RESET, POWER |
| Підтримка транспортних протоколів | RADIUS, PPPoE, PPTP, DHCP, L2TP, IGMP, IPv4, IPv6, NAT |
| Процесор | 1.7 GHz quad-core processor |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація MAC-адрес, демілітаризована зона (DMZ), DDNS |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина | 230 мм |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 137 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00