Укр
Рус

Код товару: AR_3014944
| Режими роботи | точка доступу, Wi-Fi маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | a (до 54 Мбіт/с), b (до 11 Мбіт/с), g (до 54 Мбіт/с), n (до 450 Мбіт/с), n (до 600 Мбіт/с), ax (2.4 ГГц, до 574 Мбіт/c), ac (до 2.6 Гбіт/с), ax (5 ГГц, до 3.6 Гбіт/c) |
| Швидкість Wi-Fi | 3603 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | вбудовані |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet, USB 3G/4G |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Додаткові порти | 1 х USB 2.0, 1 х USB 3.2 |
| Підтримка VPN | так |
| Підтримка MESH | так |
| Країна виробник | Китай |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax |
| Вага | 476 г |
| Висота | 62 мм |
| Глибина | 152 мм |
| Захист інформації | WPA-EAP, WPA, WPA2, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA2-ENT, WPS, МАС-фільтр, WPA3-PSK, WPA3 |
| Кількість антен | 5 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Оперативна пам'ять | 512 мб |
| Особливості | Підтримка технології MESH, Підтримка IPTV, 2x2 MIMO, З підтримкою технології AiMesh, Батьківський контроль, Кнопки: WPS, RESET, POWER, OFDMA, підтримка PoE, FTP-сервер, Samba-сервер, Вбудований принт-сервер, Медіасервер, Підтримання VPN, 3x3 MIMO, Вбудований торрент-клієнт, З віддаленим керуванням, Підтримка WPS, Підтримка Beamforming |
| Підтримка транспортних протоколів | RADIUS, OpenVPN, TCP, l2TP, PPPoE, PPTP, DHCP, DDNS, IGMP, IPv4, IPv6, MPPE, NAT, NTP |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація MAC-адрес, SPI, демілітаризована зона (DMZ), Beamforming, запобігання DoS атак |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина | 203 мм |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 568 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00