Укр
Рус

Код товару: AR_3015017
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n, ac, a, g, b, ax |
| Швидкість Wi-Fi | 3603 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | вбудовані |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet, USB 3G/4G |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Додаткові порти | USB 2.0, USB 3.2 |
| Підтримка VPN | так |
| Підтримка MESH | так |
| Країна виробник | Китай |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax |
| Вага | 476 г |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 37.5 мм |
| Захист інформації | WPA2-ENT, WPS, WPA-ENT, Firewall, інформаційний захист AiProtection, WPA2/WPA3-Personal |
| Кількість антен | 5 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Особливості | З підтримкою технології AiMesh, OpenVPN сервер, L2TP клієнт, Adaptive QoS, AiProtection Classic, AiDisk, PPTP VPN сервер, Infected Device Prevention and Blocking, Two-Way IPS, Malicious site blocking, Підтримання VPN, 3x3 MIMO, персональний хмарний сервіс AiCloud, FTP і Samba файловий сервер, фільтрація MAC-адрес, firewall, 2x2 MIMO, IPSec server |
| Підтримка транспортних протоколів | PPPoE, PPTP, DDNS, L2TP, IPSec, RTSP, NAT |
| Процесор | 2.0 GHz quad-core processor |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація MAC-адрес, демілітаризована зона (DMZ), NAT, DDNS |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина | 131 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 218 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00