Укр
Рус

Код товару: AR_3015063
n, ac, a, g, b, ax, be, 2882 Мбіт/с, 2.4 / 5 ГГц, незнімні, Антен - 4, WPA, WPA2, WPS, WPA3, WPA/WPA2/WPA3-Personal, WPA/WPA2/WPA3 Enterprise, 10/100/1000/2500 BASE-T Ethernet, LAN - 4, USB 2.0, фільтрація MAC-адрес, фільтрація IP-адрес, NAT, захист від DDoS-атак, DDNS, фільтрація web-вмісту, SPI Firewall, VPN - так, 1 шт
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор, 4G маршрутизатор, 5G маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n, ac, a, g, b, ax, be |
| Швидкість Wi-Fi | 2882 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | незнімні |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000/2500 BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Додаткові порти | USB 2.0 |
| Підтримка VPN | так |
| Підтримка MESH | так |
| Країна виробник | Китай |
| Віддалене управління | ASUS Router APP |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с), IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с), IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.3bz |
| Вага | 460 г |
| Висота | 59 мм |
| Глибина | 193 мм |
| Захист інформації | WPA, WPA2, WPS, WPA3, WPA/WPA2/WPA3-Personal, WPA/WPA2/WPA3 Enterprise |
| Кількість антен | 4 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Оперативна пам'ять | 1 гб |
| Особливості | Підтримка WPS, Підтримка MU-MIMO, Підтримка IPTV, З підтримкою технології AiMesh, OFDMA, Підтримання VPN |
| Підтримка транспортних протоколів | PPPoE, PPTP, TCP/IP, UPnP, DHCP, DDNS, L2TP, IGMP, IPv4, IPv6, IPSec, NAT |
| Процесор | 2.0 GHz quad-core processor |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація MAC-адрес, фільтрація IP-адрес, NAT, захист від DDoS-атак, DDNS, фільтрація web-вмісту, SPI Firewall |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с, 2.5 Гбіт/с |
| Ширина | 238 мм |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 869 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00