Укр
Рус

Код товару: AR_3014934
n, ac, a, g, b, ax, 2976 Мбіт/с, незнімні, Антен - 4
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n, ac, a, g, b, ax |
| Швидкість Wi-Fi | 2976 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | незнімні |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Підтримка VPN | так |
| Підтримка MESH | так |
| Країна виробник | Китай |
| Віддалене управління | Cudy |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax |
| Вага | 310 г |
| Висота | 33 мм |
| Глибина | 124 мм |
| Захист інформації | WPA, WPA2, WPA3 |
| Кількість антен | 4 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Оперативна пам'ять | 128 мб |
| Особливості | Підтримка технології MESH, Підтримка IPTV, З віддаленим керуванням, Підтримка WPS, Підтримка MU-MIMO, Підтримка Beamforming |
| Підтримка транспортних протоколів | PPTP, L2TP, VPN |
| Процесор | 1.3–1.8 GHz dual-core processor MediaTek Filogic 820 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина | 173 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 826 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00