Укр
Рус

Код товару: AR_3014928
a, g, b, ac (до 867 Мбіт/с), n (до 300 Мбіт/с), 1167 Мбіт/с, 2.4 / 5 ГГц, вбудовані, Антен - 4, WPS, VPN, 10/100/1000BASE-T Ethernet, LAN - 4, VPN - так, 1 шт
| Режими роботи | точка доступу, Wi-Fi маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n (до 300 Мбіт/с), a, g, b, ac (до 867 Мбіт/с) |
| Швидкість Wi-Fi | 1167 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | вбудовані |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Підтримка VPN | так |
| Підтримка MESH | так |
| Країна виробник | Китай |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ac |
| Вага | 319 г |
| Висота | 31 мм |
| Глибина | 144 мм |
| Захист інформації | WPS, VPN |
| Кількість антен | 4 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Оперативна пам'ять | 128 мб |
| Особливості | Підтримка IPTV, Підтримка технології Beamforming, 2x2 MIMO |
| Процесор | MIPS1004Kc |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина | 210 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 961 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00