Укр
Рус

Код товару: AR_3015018
GWN7001/7002/7003 — це гігабітні маршрутизатори з підтримкою Multi-WAN і VPN та вбудованим брандмауером, що дають змогу створювати дротяні, бездротові та VPN-мережі на одному або декількох об'єктах компанії. Пристрої відповідають за високопродуктивну маршрутизацію та комутацію і пропонують підтримку VPN для безпечного підключення всередині офісу та між офісами. Вбудований брандмауер маршрутизаторів GWN 7001/7002/7003 гарантує безпеку корпоративного класу і стабільну роботу мережі завдяки передовим технологіям захисту даних, фільтрації трафіку, виявлення загроз, запобігання атакам та іншим технологіям. Пристрої підтримують балансування навантаження, відновлення після збою та управління пропускною спроможністю, що робить мережу максимально стабільною. Модель GWN7001 оснащена шістьма портами Gigabit Ethernet, а моделі GWN7002/7003 - двома портами Gigabit SFP, чотирма і дев'ятьма портами Gigabit Ethernet відповідно і двома вихідними портами PoE для подачі живлення на інші кінцеві точки. Вбудований контролер у веб-інтерфейсі дає змогу керувати не тільки маршрутизатором, а й ще 150 точками доступу Wi-Fi Grandstream серії GWN. Цю ж функцію виконують GWN.Cloud і GWN Manager - безкоштовні хмарні та локальні платформи Grandstream для управління мережею. Маршрутизатор підтримує потрійну послугу: для різних послуг, як-от Інтернет, IPTV та IP-телефонія, можна призначати окремі мережі VLAN і пріоритети. Високопродуктивна маршрутизація, підтримка VPN, надійний захист і зручні інструменти управління мережею роблять гігабітні маршрутизатори GWN з підтримкою VPN ідеальним варіантом для офісів малого та середнього бізнесу, роздрібних магазинів, освітніх установ, готелів, лікарень та інших об'єктів.
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Додаткові порти | USB 2.0, 2 х SFP |
| Підтримка VPN | так |
| Країна виробник | Китай |
| Віддалене управління | SNMP |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3at PoE+, IEEE 802.1p, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af PoE, IEEE 802.1X (security authentication), IEEE 802.1Q |
| Вага | 505 г |
| Висота | 35 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Оперативна пам'ять | 256 мб |
| Особливості | Підтримка IPTV, підтримує автоматичне визначення WAN/LAN, підтримка PoE |
| Підтримка транспортних протоколів | PPPoE, PPTP, DDNS, L2TP, IPv4, IPv6 |
| Процесор | 1.0 GHz dual-core processor |
| Функції міжмережевого екрану | демілітаризована зона (DMZ), захист від DDoS-атак |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина | 130 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 986 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00