Укр
Рус

Код товару: AR_3015047
n, ac, a, g, b, ax (5 ГГц, до 2.4 Гбіт/c), ax (2.4 ГГц, до 574 Мбіт/c), 2976 Мбіт/с, 2.4 / 5 ГГц, вбудовані, Антен - 3, WPA2, WPA3, WPA/WPA2, WPA2/WPA3, 10/100/1000BASE-T Ethernet, LAN - 3, USB-C (живлення), демілітаризована зона (DMZ), VPN - так, 1 шт
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n, ac, a, g, b, ax (5 ГГц, до 2.4 Гбіт/c), ax (2.4 ГГц, до 574 Мбіт/c) |
| Швидкість Wi-Fi | 2976 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | вбудовані |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Додаткові порти | USB-C (живлення) |
| Підтримка VPN | так |
| Підтримка MESH | так |
| Країна виробник | Китай |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11e (wireless quality of service [QoS]), IEEE 802.11ac, IEEE 802.1p, IEEE 802.11ax |
| Вага | 185 г |
| Висота | 90 мм |
| Глибина | 46 мм |
| Захист інформації | WPA2, WPA3, WPA/WPA2, WPA2/WPA3 |
| Кількість антен | 3 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Особливості | Підтримка технології Beamforming, 2×2 MU-MIMO, 3×3 MU-MIMO |
| Підтримка транспортних протоколів | PPTP, UPnP, DHCP, DDNS, L2TP, IPSec, OpenVPN |
| Процесор | 1.3 GHz dual-core processor |
| Функції міжмережевого екрану | демілітаризована зона (DMZ) |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина | 140 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 680 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00