Укр
Рус

Код товару: AR_3015053
Keenetic Skipper
Гігабітний інтернет-центр з Mesh Wi-Fi класу AC1200 для тих, кому важливі висока швидкість маршрутизації, локальної мережі та VPN-з'єднань, необхідні USB-опції та застосунки, але моделі Hero та Titan надмірні в частині портів SFP та USB 3.0. Збалансований варіант для тарифів до 1000 Мбіт/с, резервування доступу через USB модем, підключення ігрових комп'ютерів, мережевих накопичувачів, смарт-телевізорів, а також потокової передачі 4К-відео. Ідеально підходить на роль основного роутера при створенні безшовної гігабітної Mesh Wi-Fi-системи в багатокімнатній квартирі, приватному будинку або невеликому офісі, але може бути і успішним ретранслятором, зберігаючи при цьому більшість USB-функцій.
Особливості:
| Режими роботи | точка доступу, Wi-Fi маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n, ac, a, g, b |
| Швидкість Wi-Fi | 867 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | незнімні |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet, USB 3G/4G |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Додаткові порти | USB 2.0 |
| Підтримка VPN | так |
| Підтримка MESH | так |
| Країна виробник | Тайвань |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ac |
| Вага | 270 г |
| Висота | 29 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Захист інформації | WPA2, WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3-PSK, WPA3 |
| Кількість антен | 4 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Оперативна пам'ять | 256 мб |
| Особливості | Підтримка IPTV, FTP-сервер, Samba-сервер, Медіасервер, Вбудований торрент-клієнт, З віддаленим керуванням, Підтримка WPS, Підтримка MU-MIMO, Підтримка Beamforming, Перекидання портів |
| Підтримка транспортних протоколів | PPTP, UPnP, DHCP, L2TP, IGMP, IPv6, NAT, DNS, IPoE, OpenVPN, PPPoE |
| Процесор | EN7528DU |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація MAC-адрес, SPI, захист від DDoS-атак, фільтрація web-вмісту |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина | 159 мм |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 890 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00