Укр
Рус

Код товару: AR_3015004
Wi-Fi 6 — швидкість до 3 Гбіт/с (до 574 Мбіт/с на 2.4 ГГц та до 2402 Мбіт/с на 5 ГГц). Вчетверо більше підключень — технології OFDMA та MU-MIMO дозволяють обмінюватися даними відразу з кількома пристроями, покращуючи загальну ефективність роботи мережі. Широке якісне покриття - чотири всеспрямовані антени з високим коефіцієнтом посилення і технологією Beamforming забезпечать стабільний Wi-Fi сигнал у всьому будинку. Надійний захист — новітній стандарт шифрування WPA3 забезпечить високу безпеку мережі Wi‑Fi. Гігабітна швидкість по кабелю - передавайте дані на фантастичній швидкості. Енергозбереження – технологія Target Wake Time (TWT) знижує енергоспоживання мобільних та IoT-пристроїв при передачі даних. Менше Wi-Fi перешкод – BSS color дозволить звести до мінімуму перешкоди від інших сигналів для покращення якості підключення. Smart Connect — розумно підбирає найбільш відповідний діапазон для кожного пристрою. Режим точки доступу — перетворення дротової мережі на бездротову.
| Режими роботи | точка доступу, Wi-Fi маршрутизатор, провідний маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n, ac, a, g, b, ax (до 3000 Мбіт/c) |
| Швидкість Wi-Fi | 2402 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | незнімні |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Підтримка VPN | так |
| Країна виробник | Китай |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax |
| Вага | 370 г |
| Висота | 41.7 мм |
| Глибина | 171.6 мм |
| Захист інформації | WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3 |
| Кількість антен | 4 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Особливості | Підтримка технології Beamforming |
| Функції міжмережевого екрану | SPI, Beamforming |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина | 208.8 мм |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 371 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00