Укр
Рус

Код товару: AR_3014922
Маршрутизатор Mercusys MW301R
MW301R володіє двома 5 дБі антенами, значно поліпшують потужність і стабільність передачі сигналу Wi-Fi. MW301R забезпечує швидкий і стабільний Wi-Fi для ваших пристроїв на швидкості до 300 Мбіт / с. Маршрутизатор дозволить з легкістю переглядати потокове HD-відео, грати в онлайн-ігри і завантажувати файли.
Зручний і компактний дизайн. Нам вдалося створити маршрутизатор, який поміщається на долоні і не втрачає в продуктивності. Високоякісні компоненти, включаючи чіпсет від MediaTek, складають основу маршрутизатора і роблять його потужним і компактним.
Захист мережі
Комплексні функції безпеки дозволять вашим пристроям встановлювати надійні з'єднання з MW301R.
Батьківський контроль - керуйте розкладом і політиками підключення пристроїв до інтернету.
Гостьова мережу - забезпечте вашу приватну мережу, створюючи окремий доступ для гостьових користувачів.
Шифрування WPA-PSK / WPA-PSK2 - високий стандарт безпеки забезпечить захист вашого бездротового підключення від небажаних відвідувачів.
Установка в 3 етапи
Забудьте про складну налаштування - MW301R налаштовується в хвилини, просто дотримуйтесь покрокової інструкції в веб-інтерфейсі.
Mercusys - один з лідерів міжнародного ринку мережевого обладнання в своєму сегменті, який співпрацює з відомими виробниками чіпсетів, включаючи такі великі корпорації, як MediaTek і Qualcomm.
Місія Mercusys - надати якісну інтернет-підключення для своїх користувачів. Ми віримо, що в сьогоднішньому цифровому світі кожна людина повинна мати доступ до сучасних інформаційних і розважальних ресурсів. Mercusys прагне стати надійним партнером, який би дозволив клієнтам примножити їх можливості, використовуючи безмежний потенціал інтернету.
Пристрої Mercusys орієнтовані на кінцевих споживачів і представників середнього і малого бізнесу, зокрема, сегмента SOHO (small office / home office). Лінійка Mercusys включає Wi-Fi роутери, мережеві адаптери, підсилювачі Wi-Fi, некеровані SOHO комутатори низького цінового діапазону.
Бренд Mercusys націлений на розробку швидкого, простого і недорогого обладнання високої якості для отримання максимуму від домашнього інтернет-підключення, створення стабільної домашньої мережі і виконання базових завдань.
| Режими роботи | точка доступу, Wi-Fi маршрутизатор, провідний маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | b (до 11 Мбіт/с), g (до 54 Мбіт/с), n (до 300 Мбіт/с) |
| Швидкість Wi-Fi | 300 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 2 |
| Країна виробник | Китай |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с), IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEE 802.3x |
| Висота | 26 мм |
| Глибина | 93 мм |
| Захист інформації | WPA, WPA2, WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Кількість антен | 2 |
| Підтримка транспортних протоколів | PPPoE, PPTP, UPnP, DHCP, L2TP, IPv4 |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація MAC-адрес, фільтрація IP-адрес, демілітаризована зона (DMZ) |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Ширина | 136 мм |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
592 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00