Укр
Рус

Код товару: AR_3014899
MikroTik Chateau LTE18 ax (S53UG+5HaxD2HaxD-TC&EG18-EA) - домашня точка доступу з LTE модемом Cat18 та підтримкою стандарту WiFi6 802.11ax: швидкий бездротовий зв'язок, покращений процесор та 2.5G Ethernet!
Зовні нова точка доступу Chateau дуже схожа на попередні моделі. Більшість користувачів оцінили швидкість і стабільність, а також безліч корисних функцій RouterOS і загальну гнучкість. І не забувайте про елегантний зовнішній вигляд, який вписується в будь-яке місце — від традиційних будинків та розкішних резиденцій до сучасних офісів та корпоративних приміщень.
Наступним очевидним кроком у серії Chateau стало вдосконалення бездротових можливостей. Завдяки бездротовому стандарту WiFi6 802.11ax та підтримці Wave 2 Chateau LTE18 ax може забезпечити безпрецедентну швидкість до 1.2 Gbps у діапазоні 5 GHz та 574 Mbps у діапазоні 2.4 GHz! Значно покращено радіомодуль та антени. Chateau LTE18 підтримує MIMO 4x4 на LTE. Є 4 вбудовані LTE антени та 2 додаткові зовнішні мережеві антени для виняткового покриття всього будинку!
З такими швидкостями порти також мали бути на висоті. До чотирьох Gigabit Ethernet портів та зручного для зберігання даних USB 2.0 доданий 2.5 Gigabit Ethernet порт.
Сучасний чотириядерний процесор із тактовою частотою 1.8 GHz у поєднанні з 1 GB оперативної пам'яті — потужний інструмент, коли справа доходить до важких операцій, таких як складні правила брандмауера, апаратне шифрування IPsec, використання більшої кількості потоків або експерименти з розширеними функціями RouterOS. А з додаванням розширеної підтримки шифрування WPA3 ви у більшій безпеці, ніж будь-коли раніше.
MikroTik RouterOS - найпросунутіше програмне забезпечення
З кожною новою версією пріоритет MikroTik залишався колишнім: надати користувачам свободу дослідити різні налаштування та завжди мати відповідні інструменти для роботи. Запустіть безпечну VPN з офісу додому, увімкніть батьківський контроль, QoS (пріоритет трафіку для певних потреб, наприклад потокової передачі), складні правила брандмауера, апаратне прискорення IPsec, VLAN, повідомлення електронною поштою або SMS... Ви навіть можете автоматизувати складні тригерні повідомлення («Ваша пропускна спроможність досягла X за Y хвилин!») та змінювати черги залежно від використання пропускної спроможності.
Тут немає платного доступу та заплутаних підписок. Ви отримуєте всі функції від споживчого до корпоративного рівня. Для мобільних операторів та інтернет-провайдерів це прорив. Нарешті - єдиний продукт, здатний задовольнити різні групи людей.
Створена із турботою про безпеку
RouterOS не тільки пропонує надійні параметри безпеки, а й приділяє особливу увагу безпеці виробництва. Ніякого аутсорсингу, кожен пристрій Chateau збирається у контрактних виробників у ЄС, а всі компоненти надходять від надійних партнерів із гарною репутацією, таких як Qualcomm. MikroTik співпрацює з європейськими законодавцями та докладаємо всіх зусиль, щоб забезпечити повне дотримання всіх необхідних правил безпеки. MikroTik – це стабільна, довгострокова співпраця без сюрпризів.
Майстер на всі руки... багато в чому!
Chateau – чудовий вибір для будь-якого мобільного оператора. Точку доступу можна настроїти за допомогою різних етикеток або друкованого брендингу. І оператори можуть використовувати технологію TR-069 для створення параметрів віддаленого управління клієнтами, таких як налаштування маршрутизатора через ту ж веб-сторінку, яку клієнти використовують для оплати рахунків за мобільний зв'язок. Досвідчені користувачі, досвідчені системні адміністратори та мережеві ентузіасти можуть скористатися вражаючою глибиною RouterOS. І домогосподарства, які не знаються на технологіях, можуть пропустити все це, використовуючи натомість просту і зрозумілу веб-сторінку. Настав час для чудової мережі без компромісів. Безпечні варіанти віддаленої роботи та неймовірно швидке підключення до Інтернету більше не є розкішшю. Вони потреби. І Chateau є рішенням.
| Режими роботи | 3G маршрутизатор, точка доступу, Wi-Fi маршрутизатор, провідний маршрутизатор, 4G маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n, ac, a, g, b, ax |
| Швидкість Wi-Fi | 1200 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Вхідний інтерфейс | роз'єм для SIM-карти, 10/100/1000/2500 BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Додаткові порти | USB 2.0, Micro SIM |
| Підтримка VPN | так |
| Країна виробник | Китай |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax |
| Висота | 44 мм |
| Глибина | 156 мм |
| Кількість антен | 2 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Оперативна пам'ять | 1 гб |
| Особливості | 4x4 MIMO LTE |
| Підтримка транспортних протоколів | DHCP, NAT |
| Процесор | IPQ-6010 |
| Функції міжмережевого екрану | демілітаризована зона (DMZ) |
| Швидкість LAN портів | 2.5 Гбіт/с |
| Ширина | 240 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
14 705 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00