Укр
Рус

Код товару: AR_3014963
Маршрутизатор Mikrotik hAP ac² (RBD52G-5HacD2HnD-TC)
Модель являє собою маршрутизатор, здатний одночасно роздавати бездротовий сигнал на частотах 2,4 і 5 ГГц. Пристрій оснащений п'ятьма гігабітними портами для підключення дротових ліній зв'язку, а також має вбудований порт USB для підключення модемів мобільного зв'язку (LTE / 4G).
Маршрутизатор Mikrotik hAP ac² (RBD52G-5HacD2HnD-TC) оснащений абсолютно новим, для цієї лінійки маршрутизаторів, чотирьохядерним процесором IPQ-4018 з частотою 716 MHz.
Виробник збільшив і розмір оперативної пам'яті до 128 Мб, до цього такий розмір пам'яті був тільки в моделі hAP ac. Як і всі маршрутизатори лінійки, працює пристрій під управлінням фірмового ПО - RouterOS з 4 рівнем ліцензії.
Такі характеристики дозволяють використовувати RBD52G-5HacD2HnD-TC не тільки для роботи вдома, а й налаштувати мережу в невеликому офісі. Характеристики процесора і об'єм оперативної пам'яті дозволять встановлювати будь настройки без втрати продуктивності.
Особливості:
Стандарти: 5 ГГц - 802.11a / n / ac, 2,4 ГГц - 802.11b / g / n
Максимальна потужність передавача: 5 ГГц - 26дБм, 2.4 ГГц - 27дБм
Антени - 2 вбудовані всеспрямовані з коефіцієнтом посилення 2.5 дБи
MIMO - 2: 2x2
Конструкція hAP ac² і живлення. Маршрутизатор за зовнішнім виглядом схожий з моделлю Mikrotik hAP ac lite tower RB952UI-5AC2ND-TC, тільки замість 5-ти 10/100 - 5 10/100/100 портів. Як завжди, перший порт з підтримкою POE in, є порт для підключення стандартного блоку живлення. Є кнопка raset / wps.
Пристрій працює за допомогою блоку живлення 12-30 V, який входить в комплект поставки, а також за технологією РОЕ -12-30 V. максимальний споживана потужність - 15 W.
Модель RBD52G-5HacD2HnD-TC призначена для використання всередині приміщення. Передбачено 2 варіанти розміщення - горизонтально і вертикально - на спеціальній підставці.
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор, провідний маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n, ac, a, g, b |
| Швидкість Wi-Fi | 867 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 5 |
| Країна виробник | Китай |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с), IEEE 802.3x, IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ac, IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с) |
| Висота | 34 мм |
| Глибина | 98 мм |
| Оперативна пам'ять | 128 мб |
| Підтримка транспортних протоколів | PPPoE, PPTP, DHCP, L2TP, IPSec, NAT |
| Процесор | IPQ-4018 |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина | 119 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 919 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00