Укр
Рус

Код товару: AR_3015062
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n, ac, a, g, b, ax |
| Швидкість Wi-Fi | 2976 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | вбудовані |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet, SFP, 10/100/1000/2500 BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 5 |
| Додаткові порти | USB 2.0 |
| Підтримка VPN | так |
| Країна виробник | Китай |
| Віддалене управління | WinBox |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с), IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с), IEEE 802.3af PoE, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.3bz |
| Вага | 830 г |
| Висота | 36 мм |
| Глибина | 127 мм |
| Захист інформації | WPA2, WPA3 |
| Кількість антен | 5 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Оперативна пам'ять | 512 мб |
| Особливості | Підтримка IPTV, підтримка PoE, Підтримання VPN, Підтримка MU-MIMO |
| Підтримка транспортних протоколів | IGMP, IPv4, ICMP, IPSec, UDP, IPoE, TCP, VPN, GRE, PPPoE, TCP/IP, UPnP, DHCP |
| Процесор | EN7562CT |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація MAC-адрес, фільтрація вмісту URL, NAT, захист від DDoS-атак, фільтрація web-вмісту, SPI Firewall |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с, 2.5 Гбіт/с |
| Ширина | 156 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 232 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00