Укр
Рус

| Режими роботи | 3G маршрутизатор, Wi-Fi маршрутизатор, 4G маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n, ac, a, g, b, ax |
| Швидкість Wi-Fi | 1201 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | незнімні |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Додаткові порти | USB 3.0 |
| Підтримка VPN | так |
| Підтримка MESH | так |
| Країна виробник | Китай |
| Віддалене управління | BeeWiFi |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с), IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с), IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax |
| Вага | 450 г |
| Висота | 50 мм |
| Глибина | 144 мм |
| Захист інформації | WPA, WPA2, WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3 |
| Кількість антен | 4 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Оперативна пам'ять | 256 мб |
| Особливості | Підтримка технології MESH, OFDMA, Підтримка MU-MIMO, Підтримка Beamforming, Captive Portal |
| Підтримка транспортних протоколів | PPPoE, PPTP, DHCP, L2TP, IPv4, IPv6 |
| Процесор | Dual Core 880 MHz MT7621A |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація MAC-адрес, демілітаризована зона (DMZ) |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина | 236 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 894 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00