Укр
Рус

Код товару: AR_3015022
Бездротовий дводіапазонний маршрутизатор АС1200 з підтримкою Easy Mesh
У бездротовому маршрутизаторі netis NC21 використовується технологія Wi-Fi 5 покоління AC1200. Він забезпечує одночасне підключення на двох частотах при швидкості бездротової передачі даних до 867 Мбіт/с на захищеній від перешкод частоті 5 ГГц і до 300 Мбіт/с на частоті 2,4 ГГц. Це робить його ідеальним для багатоквартирних будинків. netis NC21 підтримує TR-069, сучасний протокол IPv6, безшовні мережі Easy Mesh та IPTV. У роутері реалізована функція онлайн оновлення прошивки для підтримки актуальної версії вбудованого програмного забезпечення пристрою. Цей роутер підходить для тарифів інтернет-провайдера до 100 Мбіт/с.
Особливості:
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n, ac, a, g, b |
| Швидкість Wi-Fi | 867 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | незнімні |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Підтримка VPN | так |
| Підтримка MESH | так |
| Країна виробник | Китай |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ac |
| Висота | 40 мм |
| Глибина | 145 мм |
| Захист інформації | WPA, WPA2, WEP, WPS |
| Кількість антен | 4 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Особливості | фільтрація MAC-адрес, MU-MIMO, QoS |
| Підтримка транспортних протоколів | PPPoE, PPTP, DHCP, DDNS, L2TP, IPv4, IPv6, IPSec |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація MAC-адрес, фільтрація IP-адрес, демілітаризована зона (DMZ), Beamforming |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Ширина | 212 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 065 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00