Укр
Рус

Код товару: AR_3015020
Бездротовий дводіапазонний гігабітний роутер Netis NX10 з технологією Wi-Fi 6 покоління AX1500. Роутер забезпечує одночасне під'єднання на двох частотах за швидкості бездротового передавання даних до 1201 Мбіт/с на захищеній від перешкод частоті 5 ГГц і до 300 Мбіт/с на частоті 2,4 ГГц. Завдяки наявності двох діапазонів Wi-Fi, пристрій ідеально підходить для багатоквартирних будинків, а три гігабітних LAN порти дадуть змогу під'єднати потрібні Вам пристрої зі швидкістю до 1Гбіт/с. Роутер netis NX10 підтримує TR-069, сучасний протокол IPv6, Easy Mesh безшовні мережі та IPTV. У пристрої реалізована функція онлайн оновлення прошивки, для підтримки актуальної версії вбудованого програмного забезпечення пристрою. Даний роутер підходить для тарифів інтернет-провайдера понад 100 Мбіт/с.
Особливості:
| Режими роботи | точка доступу, Wi-Fi маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n, ac, a, g, b, ax |
| Швидкість Wi-Fi | 1201 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Підтримка MESH | так |
| Країна виробник | Китай |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax |
| Висота | 144 мм |
| Глибина | 190.5 мм |
| Захист інформації | WPA, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Кількість антен | 4 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Оперативна пам'ять | 16 мб |
| Особливості | Підтримка IPTV, MU-MIMO, Батьківський контроль, Кнопки: WPS, RESET, Підтримка Beamforming, DDNS, Mesh Technology, IPv6, Статична маршрутизація, IPv4 support, Віртуальний сервер, Резервування та відновлення, IP69k, TR-069 |
| Підтримка транспортних протоколів | IPSec, PPPoE, PPTP, DHCP, L2TP, IPv4, IPv6 |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація MAC-адрес, демілітаризована зона (DMZ) |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина | 226 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 441 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00