Укр
Рус

Код товару: AR_3014907
Бездротовий смарт-маршрутизатор Ruijie Reyee RG-EW300N, який пропонує надійне та швидке підключення до мережі завдяки стандартам Wi-Fi 4 (802.11n). З функцією MU-MIMO 2.4 GHz 2x2 та двома зовнішніми антенами, він забезпечує стабільне покриття та високу швидкість передавання даних. Інтерфейс включає 1 порт WAN 10/100 Base-T і 3 порти LAN 10/100 Base-T для підключення пристроїв.
Просунута технологія Ruijie DDNS забезпечує безпеку і зручність в управлінні мережею. Підтримується до 8 рекомендованих користувачів із максимальною швидкістю Wi-Fi 2,4 ГГц до 300 Мбіт/с, що робить RG-EW300N підходящим вибором для дому або невеликих офісів.
Особливості:
Постійна стабільність
У маршрутизаторі флеш-пам'ять і оперативна пам'ять даних забезпечують безперебійну та ефективну роботу мережі.
Режим маршрутизатора
Створіть приватну бездротову мережу та під'єднайте пристрої до Інтернету.
Режим точки доступу
Додайте бездротові можливості до дротової мережі, розширивши зону покриття Wi-Fi.
Режим ретранслятора
Посильте бездротовий сигнал, щоб розширити зону покриття Wi-Fi та усунути мертві зони.
Режим WISP
Підключіться до бездротової мережі інтернет-провайдера та поділіться мережевим підключенням з іншими пристроями.
Надійний помічник для всіх членів сім'ї
Простота налаштування
Налаштування конфігурації орієнтоване на новачків: під'єднання до Інтернету здійснюється в кілька кліків.
Повний контроль над вашою домашньою мережею
Налаштуйте домашню мережу в застосунку Reyee Router всього за кілька хвилин. Ви отримаєте доступ до додаткових можливостей, безкоштовних протягом усього терміну використання, і зможете відразу ж випробувати їх.
| Режими роботи | точка доступу, Wi-Fi маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n, g, b |
| Швидкість Wi-Fi | 300 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 180 г |
| Висота | 27 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Захист інформації | WPA3, WPA, WPA2 |
| Кількість антен | 2 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Особливості | Підтримка IPTV, посилення антени 5 dBi, 2×2 MU-MIMO |
| Підтримка транспортних протоколів | PPPoE, DHCP |
| Функції міжмережевого екрану | захист від DDoS-атак |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Ширина | 180 мм |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 066 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00