Укр
Рус

Код товару: AR_3014933
Tenda TX12 Pro - дводіапазонний гігабітний бездротовий маршрутизатор Wi-Fi 6, призначений для користувачів, яким важлива продуктивність. Обидва його дводіапазонних маршрутизатора підтримують технологію Wi-Fi 6 (802.11ax), а швидкість одночасної передачі даних становить до 2976 Мбіт/с (5 ГГц: 2402 Мбіт/с, 2,4 ГГц: 574 Мбіт/с).
Безперебійна робота в Інтернеті з AX3000
Tenda TX12 Pro має дводіапазонну швидкість одночасного передавання даних до 2976 Мбіт/с, з яких 2402 Мбіт/с для діапазону 5 ГГц і 574 Мбіт/с для діапазону 2,4 ГГц. Він також підтримує надшироку смугу пропускання 160 МГц, яку можна використовувати з мобільними телефонами, що підтримують таку саму смугу пропускання. Це дає змогу сигналу вільно поширюватися ширшим каналом, максимально збільшуючи продуктивність ваших пристроїв і підвищуючи зручність роботи в Інтернеті.
Надшвидкість завдяки потужному діапазону 5 ГГц
Теоретична швидкість однодіапазонної бездротової мережі 5 ГГц еквівалентна сумі швидкостей трьох маршрутизаторів AC1200 і справді працює на повній гігабітній пропускній спроможності, даючи вам змогу безперешкодно працювати з такими додатками, як короткі відеоролики, аудіо- та відео 4K, онлайн-ігри, прямі трансляції та завантаження великих файлів.
Двоядерний процесор, плавна робота в мережі
Tenda TX12 Pro оснащений двоядерним процесором із частотою 1,3 ГГц, у якому використовується передовий 12-нм техпроцес. Його комплексна обчислювальна потужність на 30% вища, ніж у старого двоядерного маршрутизатора AX3000. Завдяки цьому маршрутизатор споживає менше енергії та виділяє менше тепла, а його потужність забезпечує стабільну та безперебійну роботу мережі.
Повне покриття сигналу на 360°
Tenda TX12 Pro має п'ять зовнішніх всеспрямованих антен із високим коефіцієнтом посилення 6dBi, 3 передавачі та 3 приймачі в частотному діапазоні 5 ГГц, що значно підвищує рівень сигналу у високошвидкісних частотних діапазонах, ефективно усуває мертві зони бокового сигналу, справді досягає повного покриття сигналу на 360° і забезпечує найкращий досвід роботи в мережі.
Сильний сигнал Wi-Fi для проникнення через кілька стін
Tenda TX12 Pro має 5 вбудованих високопродуктивних модулів посилення сигналу. Порівняно з 4 FEM старого маршрутизатора AX3000, сила сигналу ефективно збільшується на 3 дБ, всебічно покращуючи передавання сигналу і чутливість приймання, і досягаючи покриття всього будинку Wi-Fi 6 для середніх і великих квартир. Скрізь, де б ви не знаходилися, є хороший сигнал.
Надшироке покриття з Wi-Fi+
Підтримуючи мережеву функцію Wi-Fi+, TX12 Pro можна з'єднати з маршрутизаторами Tenda, які також підтримують функцію Wi-Fi+, одним клацанням миші, легко розширюючи зону покриття Wi-Fi і досягаючи високошвидкісного доступу до Інтернету через Wi-Fi 6 для великих квартир у всьому будинку.
Більше задоволення від багатокористувацької гри
Завдяки технології OFDMA+MU-MIMO більше пристроїв можуть одночасно виходити в Інтернет, ефективність передавання даних значно підвищується, затримка значно зменшується, а в багатокористувацьких іграх не буде заїкань.
Вільне перемикання між 3 режимами
Tenda TX12 Pro підтримує 3 режими: Маршрутизатор, Точка доступу та Ретранслятор. Він простий в управлінні і може легко адаптуватися до різних інтернет-сценаріїв.
Повногігабітні порти для високого трафіку
Підтримує широкосмуговий доступ у межах 1000 м, щоб задовольнити потреби в модернізації широкосмугового доступу в найближчі 2-3 роки. Досягайте швидшого та стабільнішого передавання даних через LAN-порт, повністю використовуючи кожен мегабіт пропускної здатності оператора.
Багатий функціонал, легкість в освоєнні
Використовуючи Tenda WiFi APP або веб-сторінку управління, ви можете миттєво отримати безліч практичних функцій: Контроль доступу дитини в Інтернет, запобігання мережевій залежності. Швидке самотестування інтелектуальної діагностики, виконання ремонту мережі.
| Режими роботи | точка доступу, посилювач сигналу, Wi-Fi маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n, ac, a, g, b, ax |
| Швидкість Wi-Fi | 2402 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | незнімні |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Підтримка VPN | так |
| Підтримка MESH | так |
| Країна виробник | Китай |
| Віддалене управління | WEB-інтерфейс |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с), IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.3 |
| Висота | 222 мм |
| Глибина | 166 мм |
| Захист інформації | WPA2-PSK, WPS, WPA3-SAE/WPA2-PSK |
| Кількість антен | 5 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Особливості | Підтримка IPTV, Клонування MAC-адреси: зміна WAN / LAN MAC-адресу, MU-MIMO, Кнопки: WPS, RESET, OFDMA, Підтримка Beamforming, DHCP - сервер, 1024-QAM high data rate |
| Підтримка транспортних протоколів | L2TP, IPv4, IPv6, IPSec, PPPoE, PPTP, UPnP |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація MAC-адрес, фільтрація вмісту URL, демілітаризована зона (DMZ), Beamforming, фільтрація web-вмісту |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Ширина | 267 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 574 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00